Mauritius – Raj na ziemi!
Posted on: Listopad 17, 2017, by : admin

Mauritius to miejsce magiczne i niepowtarzalne. Maleńka wyspa na Oceanie Indyjskim, która rozpala serca i pobudza do działania. Jeżeli polecisz na nią raz, gwarantujemy, że będziesz chciał wracać co roku.

Czymże jest zatem myślenie o Mauritiusie bez myślenia o zakwaterowaniu? Wielu podróżnikom wydaje się, że latanie poza granice Polski jest banalnie proste i w większości przypadków miejsca noclegowe można znaleźć na miejscu. Otóż w tym przypadku tak nie jest.

Wjeżdzając na wyspę należy okazać dokumentację potwierdzającą miejsce zakwaterowania. Pewnie zapytacie się w jakim celu? Otóż wyspa dba o to, aby żaden turysta nie wylądował na ulicy, a także aby samo państwo miało jakąkolwiek kontrolę nad obcokrajowcami, którzy przylatują na wyspę, tak pod względem zdrowotnym, jak i bezpieczeństwa.

Zastanawiacie się zatem, po co właściwie kwestia ta została tutaj poruszona? Otóż moi mili, zajmujemy się pomocą w wynajmowaniu miejsc noclegowych na wyspie. Jak to robimy? Otóż współpracujemy z lokalnym Tour Operatorem, który zapewnia swoim gościom zakwaterowanie w miejscach dostosowanych do budżetu.

 

Są to zarówno hotele 3***, 4**** oraz 5***** jak również bungalowy, wille, apartamenty czy motele.

Jeżeli chcecie polecieć na Mauritius, ale nigdzie nie możecie znaleźć zakwaterowania dostosowanego do Waszych indywidualnych potrzeb napiszcie do nas i pozwólcie nam przedstawić Wam najkorzystniejsze rozwiązania.